Korak bliži višem rangu!

Još jedna pobeda FCA! Vikend za nama doneo nam je još 3 boda, u pravoj takmičarskoj utakmici, naši momci slavili su na vrućem gostovanju, Mladi Proleter - FCA 0:3! Po teškom vremenu, naša ekipa, desetkovana u ovom kolu, sa samo 11 igrača, odgovornom i borbenom igrom , zabeležena je još jedna pobeda. Mrežu domaćih u smiraj prvog poluvremena pogodio je Nikolić, posle prelepe akcije cele ekipe, i nesebične asistencije Došena. Početkom drugog poluvremena, najbolji akter jučerašnje utakmice Vladimir Jurković, na sjajnu asistenciju Zaklana povećava na 0:2. Ređale su se šanse, golman domaćih je odbranio par ozbiljnih prilika, dok se na suprotnoj strani Tucović istakao fenomenalnom odbranom u situaciji 1 na 1. Tačku na meč stavio je sjajni Jurković, posle pravovremene asistencije Nikolića, u situaciji 1 na 1 rutinski je savladao golmana. Još 4 kola su ostala do kraja, našu ekipu jos 2 pobede dele do plasmana u viši rang. Čestitamo domaćinu na fer i korektnoj igri.
Za FCA nastupali su: Tucović, Došen, Lujić, Stojanović, Zaklan (C), Nedeljković, Mijailović, Nikolić, Jurković, Kozić i Nicović.